1 квітня – це найвеселіше свято року, свято сміху, жартів, розіграшів. Тому, підтримуючи традицію, ми розпочинаємо квітень Днем сміху, адже пожартувати люблять усі: і дорослі, і дітвора. Скільки посмішок, позитивних емоцій можна відчути і побачити в цей день: кожен хоче пожартувати, тож ніхто не застрахований від розіграшів. У цей день навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.
В нашому садочку також відбулося невеличке дійство для малюків та всіх працівників, яке пройшло цікаво та весело. В гості завітав Клоун Кльопа, та подарував дітям жарти та веселий настрій.
Всіх присутніх об’єднав чудовий настрій, бажання погратися, розважитися та пожартувати. Весело було всім.
![](/1kvitnya/df747416-e863-4b21-88d7-164c482d9ad6.jpg)
![](/1kvitnya/6bb69020-7e7a-4d42-8885-e268256a7bf3.jpg)
![](/1kvitnya/aeb44fe0-5302-42b6-a138-a7e45531ebdf.jpg)
![](/1kvitnya/c3acf4b5-fd67-4017-a98a-06e43926b6da.jpg)
![](/1kvitnya/3ab8f1e5-57de-4013-a0fd-998bfb08d86b.jpg) |