2024-04-23

Барвінківський ЗДО (ясла-садок) № 1 "Промінець"
Малята-здоров'ята »

Статистика

Фізкультурно-оздоровчу роботу у дошкільному навчальному закладі № 1 "Промінець" здійснює

інструктор з фізкультури Забєліна Ганна Сергіївна

Основи здоров'я закладаються в період раннього та дошкільного дитинства. Для забезпечення міцного фізичного здоро'я в дошкільному закладі створено систему роботи з фізичного виховання.

Інструктор з фізичної культури використовує різноманітні форми роботи з дітьми:

- різні види занять;

- розваги та свята;

- Дні та Тижні здоров'я;

- Гурткову роботу;

- Спортивні ігри та вправи.

З 2008 року. ДНЗ включено до обласної мережі Шкіл сприяння здоров'я.

Подивіться, подивіться
На веселих дошкільнят.
Олімпійські надії
Нині ходять у дитячий сад!

"Веселі старти"

"Спортивний Брей-рінг"

"Спортивне свято до Дня захисту дітей"

Вже тривалий час ДНЗ поглиблено працює над проблемою формування, збереження, зміцнення, відтворення здоров’я дітей дошкільного віку, тому що здоров’я дитини – ні з чим незрівнянна цінність. Якраз у дошкільному віці закладається фундамент здоров’я та довголіття, тривалості та стійкості організму. Безумовно, фізкультурно-оздоровча робота в дитячому садку дуже багатогранна і змістовна. В системі роботи нашого дошкільного закладу мають місце такі форми роботи з фізичного виховання, як спортивні свята, розваги, дні здоров’я. Вони сприяють не тільки фізичному розвитку, а й створенню емоційного фону для комфортного перебування дітей в садочку, вихованню у них бажання займатись фізичною культурою. Саме в перші роки життя дитини закладається фундамент її здоров’я, фізичного розвитку та рухової підготовленості. Створення оптимального рухового режиму – одне з найголовніших завдань дошкільного навчального закладу. Ми намагаємося аби кожна форма роботи з фізичного виховання проходила цікаво, викликала інтерес до виконання фізичних вправ, позитивну мотивацію до занять фізичною культурою. Для цього використовується інтегрований підхід: поєднання завдань власне з фізичного виховання з досвідом та знаннями дітей з усіх сфер життєдіяльності . Допомагає нам у цьому ігровий метод і пошукові завдання. Оздоровчі заходи ( психогімнастика, кольоротерапія, фітотерапія, ароматерапія, точковий масаж біологічно активних зон організму за методикою А. Уманської , стимулювальна гімнастика для очей, вправи для розвитку руки і пальців, гімнастика пробудження дихальна гімнастика тощо), які використовуються під час роботи, сприяють зниженню захворюваності в дітей. Планомірна, систематична робота закладу як Школи сприяння здоров’ю з організації рухового режиму, калорійне, повноцінне харчування, проведення різноманітних форм фізкультурно-оздоровчої, лікувально- профілактичної роботи, впровадження валеологічного виховання та етнопедагогіки, загартовуючих заходів в режимі дня, робота психологічної служби закладу, просвітницька робота, тісна співпраця з батьками та шкільним округом забезпечила позитивну динаміку та добрі результати щодо збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного і соціального здоров’я дітей нашого дошкільного закладу. Хотілося б відзначити, як результат роботи, те, що батьки стали активними співучасниками в справі збереження і зміцнення здоров’я малят. За останні шість років захворюваність знизилася в середньому на 1,3 дня на кожну дитину, що, враховуючи загальну тенденцію до погіршення стану здоров’я дітей в державі, ми вважаємо добрим результатом.

«  Квітень 2024  »